Covid-19 v Taliansku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
77%
Hodnotenie
77%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Sardínia, Lu Nibbareddu  Taliansko, Sardínia, Lu Nibbareddu

Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel 

Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel 

1:30 h
16 °C
16 °C
15 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
381 €
381 €
cena hotela od
cena hotela od
77%
Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel
32 recenzií
od 381 €

Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel

Odporúčanie 78 %
Poloha 80 %
Šport a zábava 58 %
Izby 73 %
Strava 77 %
Personál 83 %
77%
Celkové hodnotenie
32 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Strava: Polpenzia, raňajky, ubytovanie, plná penzia

Komplex s výhľadom na záliv Taverna a sľubuje nádherný panoramatický výhľad na záliv Porto Taverna. Široká prírodný terén, ktorý od piesočnatej pláže už je bohatá na stredomorskou vegetáciou. Piesočná pláž je vzdialená asi 1,5 km. K dispozícii je bezplatná kyvadlová doprava (cca 1.6.-1.9.). Porto San Paolo je obchody a reštaurácie sa nachádza cca 300 metrov od hotela cca 4 km a Olbia asi 18 km ďaleko.


Residence a Hotel Lu Nibareddu Porto Taverna tiež hostí komfortná hotelovú izbu vedľa apartmánov. V hlavnej časti komplexu sú 103 bytových jednotiek, vrátane jednotlivých domy a byty ležať na zemi, alebo na prvom poschodí. K vybaveniu patrí recepcia, bar, 2 reštaurácie, Wi-Fi (v hale, zdarma). Vonkajší areál je bazén (10.05.-30.09.) Vás pozýva na kúpanie a relaxáciu. Parkovacích miest závisí od momentálnej dostupnosti v cene. Kreditné karty: VISA, MasterCard.


Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Požičovňa bicyklov, tenis, futbal, golf (cca 2 km)


Nachádza sa v rezidencii, útulné konala v Sardínskom štýle štúdia sú približne 25 metrov štvorcových a majú kombinovaný obývacia izba / spálňa a kuchynský kút s chladničkou. K vybaveniu patrí sprchou / WC, Wi-Fi, TV so talianskeho programu (cca 35 € / týždeň), balkón alebo terasa (ST). K dispozícii tiež s výhľadom na more (STM). Max. Kapacita: 2 dospelí.


Apartmány majú rovnaké vybavenie, ale sú s 35 m² priestrannejší než štúdií a ponúkajú navyše spálňu a prístelky na manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami (A1). S výhľadom na more sú k dispozícii (A1M). Min Belgung. 2 dospelé osoby, max. Kapacita: 4 dospelé osoby.


Apartmány sú priestranné s 45-50 metrov štvorcových a vybavený rovnakým vybavením a (A2) ďalšia spálňa. S výhľadom na more sú k dispozícii (A2M). Min Obsadenie :. 2 dospelé osoby, max. Kapacita je 6 dospelých.


Nachádza sa v Aparthotel, jednoducho zariadené bungalovy sú umiestnené v malých kamenných domov na vidieku, asi 15 metrov štvorcových a majú spálňu, sprchu / WC, TV a chladničkou. Max. Kapacita: 2 dospelí.


Apartmány majú rovnaké vybavenie ako bungalovy 1-2 spálňa, kombinovaný obývacia izba / spálňa, kuchynský kút a balkón alebo terasu (AP). Voliteľne k dispozícii s výhľadom na more (APM). Max. Obsadenie: 6 dospelých.


Aparthotel: Hostia si môžu vychutnať bohaté raňajky formou bufetu. Podľa stále zaistený obedy a / alebo večere sú podávané formou trojchodového menu si. V rezidencii: sebestačnosti.


  • Bielizeň 13 € / osoba / výmena (Aparthotel v cene)
  • Uteráky 7 € / osoba / výmena (Aparthotel v cene)
  • Domáce zvieratá povolené 35 € / týždeň, prihláste sa prosím
  • Detská postieľka 35 € / týždeň, prihláste sa prosím (pre Residenze)
  • Záloha sa platí až na mieste 100 €
  • Príchod 17-22 hodín; Odchod 10 hodín
  • Príchod po 22 hod: € 30,00 (uveďte pri rezervácii);
  • Elektrina, voda, plyn hotela.
  • Záverečné upratovanie v cene (s výnimkou kuchynský kút, ak nie je upratovanie € 35)
  • Domácnosť Aparthotel obdeň

2 noci v období 11.08.-24.08. 7 nocí s nástupom v sobotu


Poznámka ubytovacie daň

Upozorňujeme, že v niektorých mestách, miestne mestská daň pripadne alebo môžu byť zavedené v krátkodobom horizonte. Výška pobytovej taxy of závisí väčšinou od počtu hviezd hotel rezervovaných a dĺžke pobytu. Poplatok je splatný hosťom priamo pri hoteli. Podrobnosti o existujúcich mestských daní, viď http://www.5vorflug-service.de/reiseinformationen/uebernachtungssteuer-italien.html. Informujte sa preto krátko pred začiatkom svojej cesty, či už vo vybranom umiestnenie ste získali takú daň.


Previesť na vlastnú päsť

Chceli by sme poukázať na to, že táto ponuka nezahŕňa transfer z letiska do hotela a späť. to jevykonávať na vlastnú päsť, a to na vlastné náklady priamo na mieste.


Poznámka k zariadeniam v zimných mesiacoch

Upozorňujeme, že (až marec / apríl november) niektoré zariadenia nemôžu byť použité alebo len v obmedzenej miere počas zimných mesiacov v dôsledku nepriaznivých poveternostných podmienok či nízky počet návštevníkov. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponuky vonku. uvedené v popise objektu klimatizačných jednotiek sú, samozrejme, počas chladnejších mesiacov roka ako ohrievač.

Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 78 %
Poloha 80 %
Šport a zábava 58 %
Izby 73 %
Strava 77 %
Personál 83 %
77%
Celkové hodnotenie
32 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 26.11.2021
Je hotel Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch sú povolené činnosti ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 meter a že sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Zákazníci hotela majú prístup k reštauračným službám ponúkaným štruktúrou výlučne pre svojich zákazníkov, a to aj v prípade spotreby pri stole na vnútornom mieste, bez toho, aby preukázali digitálny certifikát EÚ o COVID-19. Ak sú však stravovacie služby ubytovania otvorené aj pre zákazníkov, ktorí nezostávajú v štruktúre, prístup bude vyhradený len pre tých, ktorí – zákazníci štruktúry alebo externí zákazníci – majú digitálny certifikát EÚ COVID-19 v prípade spotreby pri stole v interiéri.

Viac informácií:
Pokyny pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre zariadenia otvoreného vzduchu


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.11.2021 11:11:47
Koľko stojí zájazd do hotela Lu Nibareddu - Residence & Aparthotel?
Cena zájazdu je od 381€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.12.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 16°C a teplota vody 15°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Sardínii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.11.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia