Covid-19 v Taliansku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
77%
Hodnotenie
77%
Hodnotenie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Ischia, Barano d´Ischia  Taliansko, Ischia, Barano d´Ischia

Hotel Internazionale 

Hotel Internazionale 

1:20 h
22 °C
22 °C
21 °C
cca 0:45 h
cca 0:45 h
358 €
358 €
cena hotela od
cena hotela od
77%
Hotel Internazionale
21 recenzií
od 358 €

Hotel Internazionale

Odporúčanie 71 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 58 %
Izby 72 %
Strava 82 %
Personál 82 %
77%
Celkové hodnotenie
21 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Stravovanie: Polpenzia

Poloha: v pokojnej lokalite sa nachádza s krásnym výhľadom. Neďaleký borovicový les s bežeckým pásom a lanové centrum je ideálnym miestom pre prechádzky. Oblasť je tiež vhodná pre jazdu na horskom bicykli a ako východiskový bod pre prechádzky v smere Monte Rotary. Neďaleká štvrť Frankfurtu, 2 km dlhej pláži Maronti, jeho Cavascura Therme. Malý prístav Sant'Angelo je asi 20 minút.

Vybavenie: Počítanie hotel 39 izieb je obklopený malú stredomorské záhrade s termálnymi bazénmi a slnečnými terasami. Lehátka a slnečníky hotela. Zariadenie patrí recepcia, TV miestnosť, bar a reštaurácia. Hotel auto k dispozícii v dostatočnom množstve parku.

Kategória krajiny: 3 hviezdičky

Šport/Zábava: Okrem liečivej sile termálnej vody sú v hotelovom poplatku, rôzne procedúry, ako je relaxačné a regeneračné čiastočná a celková masáž, shiatsu, lymfatická a tvár (napríklad anti-aging) ponúkol. Tenisové kurty v blízkosti miestnej poskytovateľa.

Dvojlôžková izba (DR): prakticky zariadené izby so sprchou/WC, telefónom, televíziou a kúrenie.

Stravovanie: Raňajky sú podávané formou bufetu. Na obed či večeru je v reštaurácii, šalát a bufet s predjedlá. Tie potom majú na výber z dvoch predjedál a dvoch hlavných jedál, dezert alebo ovocie.

Poznámka: detská postieľka (na vyžiadanie, za príplatok).

Poznámka ubytovacie daň Upozorňujeme, že v niektorých mestách a obciach získať miestne mestská daň, alebo môžu byť zavedené v najbližšej dobe. Vyššie ubytovacieho daň zameraná na i.d.R. podľa počtu hviezdičiek hotel rezervovať a dĺžke pobytu. Poplatok je splatný hosťom priamo v hoteli. Podrobnosti o existujúcich City taxi, pozri, informujte sa preto krátko pred začiatkom svojej cesty, či už vo vybranom umiestnení sa získa takú daň.

Previesť na vlastnú päsť, chceme poukázať na to, že táto vlastnosť neprenáša z letiska do hotela a zahŕňa späť. To sa vykonáva lokálne na vlastnú päsť a na vlastné náklady.

Poznámka pre zariadenie v zimných mesiacoch Upozorňujeme, že počas zimných mesiacov (november až marec/apríl), nízke počty návštevníkov niektoré zariadenia nemôžu použiť alebo len v obmedzenej miere v dôsledku poveternostných podmienok či. Tieto obmedzenia sa vzťahujú predovšetkým na pláž a bazén zariadení, zábavné a športové ponuky. Vo vlastnosti sú opis je uvedené klimatizačné jednotky prirodzene slúžiť počas chladnejších mesiacov roka ako kúrenie.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 71 %
Poloha 75 %
Šport a zábava 58 %
Izby 72 %
Strava 82 %
Personál 82 %
77%
Celkové hodnotenie
21 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hotel Internazionale ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Internazionale

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.10.2021
Je hotel Hotel Internazionale kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Vo všetkých regiónoch sú povolené činnosti ubytovacích zariadení (hotely, krátkodobé ubytovanie a ubytovanie v hoteli na farme) za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziľudská bezpečná vzdialenosť 1 meter a že sú zavedené prísne hygienické opatrenia.

Zákazníci hotela majú prístup k reštauračným službám ponúkaným štruktúrou výlučne pre svojich zákazníkov, a to aj v prípade spotreby pri stole na vnútornom mieste, bez toho, aby preukázali digitálny certifikát EÚ o COVID-19. Ak sú však stravovacie služby ubytovania otvorené aj pre zákazníkov, ktorí nezostávajú v štruktúre, prístup bude vyhradený len pre tých, ktorí – zákazníci štruktúry alebo externí zákazníci – majú digitálny certifikát EÚ COVID-19 v prípade spotreby pri stole v interiéri.

Viac informácií:
Pokyny pre ubytovanie
Usmernenia pre horské chaty
Usmernenia pre zariadenia otvoreného vzduchu


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.10.2021 21:10:19
Koľko stojí zájazd do hotela Hotel Internazionale?
Cena zájazdu je od 358€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.10.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 22°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Ischii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.09.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia