Covid-19 na Kanárskych ostrovoch: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy
 Kanárske ostrovy, Tenerife, San Bernardo  Kanárske ostrovy, Tenerife, San Bernardo

Coral Los Silos 

Coral Los Silos 

4:50 h
21 °C
21 °C
20 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
505 €
505 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Transfer Poznámka:
Prenájom áut z / na letisko Tenerife South (TFS) v cene

miesto:


Hotel sa nachádza v meste Los Silos, asi 4 km od pláže. Neďaleko nájdete reštaurácie a obchody. Najbližšie mesto Puerto de La Cruz je vzdialené asi 37 km. Letisko TFN je vzdialené asi 58 km, na letisko TFS asi 65 km.

vybavenie:
Hotel má 14 izieb. Vonkajší komplex má strešnú terasu.

Ubytovanie (podľa sezóny):


Apartmány 2 spálne: Sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, kombinovaným obývacím / jedálenským kútom, kuchyňou, TV so satelitným príjmom, trezorom, dvoma samostatnými spálňami a Wi-Fi. Za príplatok si môžete rezervovať s výhľadom na more.

Stravovanie (v závislosti od sezóny):


Bez jedla

Ostatné:
- Parkovanie

Kategória krajiny:
3 hviezdičky

Podmienky prenájmu vozidla TFS / TFN *:
- Prenajímatelia: YOURKAR
- Požičovňa áut: rezervácia v požičovni áut kategórie A (Fiat Panda alebo podobné / 5-dverové s klimatizáciou a rádiom).
- Zahrnuté kilometre: Neobmedzené
- Poistenie: Čiastočné poistenie s odpočítateľnou sumou 400 €. Poistenie pri pobyte (pokrýva náklady v prípade nehody a náklady na prevod).
- Záloha: 400 € v hotovosti alebo vkladom kreditnou kartou (Visa alebo Master Card).
- Riadenie nádrže: prijatie a návrat s plnou nádržou. V závislosti na ukazovateli paliva sa pri vrátení účtuje servisný poplatok.
- Vodič: Minimálny vek 21 rokov a najmenej 1 rok vodičského preukazu
- Ďalší vodič: Za každého ďalšieho vodiča sa účtuje cca 3,00 € na deň
- Detské sedačky: Na detskú sedačku cca 3,00 € na deň
- Otváracie hodiny: od pondelka do soboty od 08:00 do 19:00 nedeľa od 08:00 do 13:00 mimo týchto otváracích hodín na požiadanie a za poplatok: cca 20,00 €, platí sa na mieste, ak sú všetky informácie o lete (číslo letu , Čas príchodu atď.).
- Iné: Platba príplatkov priamo po prijatí nájomného vozidla na mieste. Pri rezervácii prosím uveďte! Rezervácia je možná len vopred.
- GPS na vyžiadanie.

Inovujte na vyššiu kategóriu v závislosti od dostupnosti. Kontaktujte prosím e-mail: service@ferien-touristik.de

K dispozícii je 24-hodinová sadzba. Ak je vrátenie prenajatého vozidla v neskorší deň ako je nájomné, platí sa poplatok vo výške dennej sadzby.

Všeobecné poznámky:


Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Poznámka:
Aktuálne informácie o cestovaní, bezpečnosti a zdravotnej starostlivosti pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou z dôvodu požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutý cestovnou kanceláriou. Tieto informácie budú na internetových portáloch prezentované pred rezerváciou.

Poznámka:
Informujte sa, prosím, o predpisoch o batožine, stravovaní a odbavení rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen

Ak ste si rezervovali let, promo akcia sa uskutoční v triede Economy.

Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že špeciálne a športové batožiny môžu byť spojené s nákladmi na transfer.

Vezmite prosím na vedomie, že pre niektoré hotely vám bude miesto vášho hotela / ubytovania zrušené na povinných zastávkach v blízkosti hotela. Kvôli umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné zabezpečiť službu od dverí k dverám. V tomto prípade vás vodiči odídu v najbližšom možnom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do majetku.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru, ako aj rezervovaný hotel, ak je počas Anrčo by malo viesť k oneskoreniu vo vašom lete.

Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môžu byť obmedzené alebo nedostupné v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popise hotela uvedené inak.

Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň 1 účastník musí mať 18 rokov.

Poznámka:
Venujte pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak plánujete prísť mimo otváracích hodín recepcie, informujte o tom prosím hotel vopred pred príchodom.

Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu a pricestovali ste po 18:00 vo vašom rezervovanom hoteli, informujte prosím hoteliér pred príchodom, aby vám bola poskytnutá rezervovaná služba.

Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Prípadne sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestny poplatok.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu len približne od 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Coral Los Silos ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Coral Los Silos

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 03.12.2021
Je hotel Coral Los Silos kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Obsadenie je často obmedzené, najmä na recepcii a v spoločných priestoroch. Môžu existovať obmedzenia týkajúce sa parkovacích a žehliacich služieb. Interné stravovacie služby musia byť v súlade so všeobecnými dezinfekčnými opatreniami a opatreniami na obmedzenie kontaktu medzi ľuďmi, ako aj s obmedzenými otváracími hodinami. Môžu existovať dočasné obmedzenia počtu hostí na stôl. Všetky služby cestovného ruchu by mali zabezpečiť bezpečnosť pre všetkých, a to na základe troch základných zásad: obmedzenie kontaktu medzi ľuďmi, hygiena a zodpovedné správanie. Opatrenia sa môžu v prípade potreby zmeniť s cieľom reagovať na miestnu situáciu súvisiacu s ochorením COVID-19.

Môžu byť zavedené osobitné územné predpisy – pozrite si príslušné webové stránky.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.12.2021 01:12:26
Koľko stojí zájazd do hotela Coral Los Silos?
Cena zájazdu je od 505€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.12.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 21°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Tenerife.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.11.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 4:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia